DRŽÁK TV NORTHBAYOU SP-400

Akce
DRŽÁK TV NORTHBAYOU SP-400

Velmi oblíbený držák pro TV 32" až 50". Možnost náklonu a natočení do stran. Doporučujeme i náročným uživatelům.

Dostupnost Na dotaz
Úhlopříčka TV 32" až 50"
VESA od 100x100 mm do 400x400 mm
Nosnost 27 kg
Vzdálenost od zdi od 53 do 498 mm
Výrobce Northbayou
Barva černá
899 743 Kč bez DPH

OTOČNÝ DRŽÁK NA TV

 

Kvalitní držák na TV vynikající konstrukce, který je pevný, stabilní, velmi bezpečný a snadno nastavitelný. Otáčení do stran, náklon dolů i nahoru, změna vzdálenosti od zdi, korekce roviny a montáž jsou u tohoto držáku hračkou, kterou zvládne opravdu každý. A díky velmi výhodné ceně si jej může i každý dovolit. Nyní navíc včetně designových krytek pro skryté vedení kabeláže. Balení obsahuje instalační materiál - hmoždinky, vruty, šrouby a distanční kroužky.

Kloubový televizní držák

 

Se zavěšeným televizorem je možné dále manipulovat - otáče do stran nebo sklápět. Díky třem plně otočným kloubům je držák vhodný také pro instalaci TV do rohu místnosti. TV je možné pohodlně natočit na každou stranu až o 90° (dle velikosti úhlopříčky) a také naklopit směrem dolů o 8° a směrem nahoru o 5°. Náklon a natočení do stran nastavíte snadno, rychle a bez použití dalšího nářadí.

Držák s náklonem a natočením do stran

 

Držák je vybaven korekcí roviny, díky které roviny si pohodlně dorovnáte obrazovku přesně podle představ a to i v případě nepřesné montáže. Rovinu lze velmi snadno upravit pod úhlem +/- 4°.

Korekce roviny na Tv držáku

 

Skvěle zpracovaný systém pro skryté vedení kabeláže jistě potěší každého uživatele. Plastové krytky na kabeláž držák lze pohodlně odejmout, provléct jimi kabeláž a poté zpět nasadit na konstrukci. Krytky drží pevně. Kabeláž poté nikde nevisí a neruší okolí televizoru.

Polohovatelný TV držák 

Držák je výborné kvality, absolvoval sérii náročných testů a desktrukční zatížení u tohoto držáku je 81kg! Certifikace TUV.


Držák nepodporuje VESA standart 400x300.

 

Držák Tv Fiber Mounts DF400

  

INSTALACE A ZAVĚŠENÍ TELEVIZORU

Uchycení držáku Fiber Mounts DF400 na zeď + montážní materiál, který naleznete v balení.

Nástěnný držák na televizory SP-400 je konstruován tak, aby samotná montáž i zavěšení televizoru byli velmi snadnou záležitostí a zvládl i naprostý laik. Díky systému pro korekci roviny Vám tento držák odpoustí i nepřesnosti při instalaci na zeď - rovinu obrazovky snadno dorovnáte až po zvěšení obrazovky na držák. Rovinu lze upravit pod úhlem +4°/-4° což je úhel, který trefíte při montáži i bez použití vodováhy. Držák je možné do zdi uchytit na 2-5 hmoždinek. Ty jsou samozřejmě včetně vrutů součástí balení.

 

NA VELIKOSTI NEZÁLEŽÍ

Na velikosti úhlopříčky Tv u držáku nezáleží - důležitá je hmotnost a VESA standard

Mnoho lidí si mylně myslí, že držák je nutné vybírat dle doporučené úhlopříčky, které jsou uváděny. Není to ale vůbec pravda. Na úhlopříčce televizoru vesměs vůbec nezáleží. Důležité jsou pouze 2 faktory - nosnost a VESA standard. Pokud Váš televizor nepřesáhne nosnost držáku a podporuje kterýkoliv z podporovaných VESA standartů, můžete televizi na držák zavěsit. V dnešní době, kdy hmotnosti televizí jsou minimální a VESA standardy v naprosté většině nepřesáhnou rozměr 400x400 je tedy možné na držák, u kterého je doporučena maximální úhlopříčka 40" zavěsit absolutně bez problémů i televizory s úhlopříčkou 55" ale i více.

 

NASTAVITELNOST DO MEZNÍCH HODNOT

Tento držák na Tv Vám umožní plnou škálu nastavení a to výborných hodnotách. Televizor si můžete posouvat od zdi od 5,3cm až do vzdálenosti 50cm, náklon je možný v rozmezí 13° - dolů až -8° a nahoru až +5°. Úhel obrazovky snadno zajistíte. Otáčení je možné v rozmezí 180° - tedy kolmo na obě strany. Pokud držák umístíte například na pilíř nebo sloupek, je možné otočení až o 360°. Velikost úhlu otočení omezuje pouze velikost televizoru. Platí zde pravidlo čím větší televize, tím menší úhel otáčení. U držáku DF400 otočíte TV s úhlopříčkou do 40" kolmo ke zdi, Tv o velikosti 50" o cca. 85°, Tv nad 50° o cca. 75-80°.

Technické údaje

Úhlopříčka TV 32" až 50"
VESA od 100x100 mm do 400x400 mm
Nosnost 27 kg
Vzdálenost od zdi od 53 do 498 mm
Natočení do stran 90°
Náklon směrem dolů
Náklon směrem nahoru
Korekce roviny
Hmotnost produktu 4 kg
Počet obrazovek 1 obrazovka
Materiál Ocel
Typ držáku Otočné (kloubové)
Určení umístění na stěnu
Určení typ TV LCD,LED,plazma
VESA
100x100 mm
200x100 mm
200x200 mm
200x300 mm
300x200 mm
300x300 mm
300x400 mm
400x200 mm
400x300 mm
400x400 mm
Vhodný na zařízení značek
Samsung
LG
Sencor
Panasonic
Changhong
Finlux
GoGEN
Hyundai
JVC
Telefunken
Thomson
Toshiba
Sharp
Sony
Orava
Orion
Philips
a další
V čem je nejlepší
  • Výborný poměr cena / výkon
  • Snadná instalace
  • Designové krytky na kabeláž
  • Instalační materiál součástí balení
  • Pěkný design
  • Vynikající kvalita
  • Materiál ocel
  • Barevné provedení černé
  • Záruka 5 let

Nevíte si rady?

My vám poradíme

v naší poradně

po telefonu

+420 778 757 552

nebo nám napište

info@drzaknamonitor.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace